Ishink

407393

ISHINK, "Daydream", 1900-talets mitt, form av äpple, i botten märkt Daydream, produktion / Made in Australia, höjd 24 cm

smärre bucklor, skador

Diverse, Kök

Monter 20

Ishink

Budhistorik (10 bud)
2761151
2761091
1 400
2761144
1 300
2761091
2758985

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.