Madeleine Pyk färglitografi

407374

MADELEINE PYK (född 1934): Kvinnor runt trädgårdsbord, signerad M Pyk, 125/250, färglitografi, ca x33 cm

Fack 27

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (12 bud)
2760716
850
2760346
2760544
750
2760346
700
2760543
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.