Axel Olsson gouache

407370

AXEL OLSSON (1899-1986): Man vid plog, signerad och daterad Axel O, gouache, ca 12x16 cm

Axel Olsson gouache

Budhistorik (6 bud)
2760114
3 200
2759356
2759355
2 600
2758966
1 900
2758681

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.