Madeleine Pyk färglitografi

407365

MADELEINE PYK (född 1934): Syskon, signerad M Pyk, 125/250, färglitografi, ca 41x33 cm

Fack 27

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (18 bud)
2760344
2760339
2760338
2760337
950
2760335
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.