Waldemar Lorentzon oljemålning

407362

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Vue de l'hotel", signerad Lorentz, olja på pannå, 35 x 42 cm

Rum 21

Budhistorik (12 bud)
2761365
12 000
2754925
11 000
2754913
10 500
2754907
10 000
2754904
9 000

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.