Madeleine Pyk oljemålning

407351

MADELEINE PYK (född 1934): Figurer, signerad M Pyk, olja på duk, ca 30x32 cm

Rum 21

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (23 bud)
2760670
16 000
2760000
15 500
2760669
15 500
2760000
15 000
2760668
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 533 EUR, 1 800 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.