Oidentifierad konstnär olja på duk

407341

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), Alplandskap med fors och figurer, otydligt signerad, olja på duk, 56x68 cm
Bär äldre påskrft i blyerts på kilramen, svårtydd titel samt "A. Melville"

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
2760227
1 300
2759992
2759989
2757143
2748529

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.