Kimono siden Japan

407330

KIMONO, siden, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av blommor, längd ca 148 cm

Slitage, fläckar

Diverse, Samlarobjekt

Kimono siden Japan

Budhistorik (5 bud)
2757711
500
2756500
450
2752189
2745026
2744844

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.