Spegel med konsolbord

407296

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-talets mitt, fanerat med mahogny, spegelns höjd ca 144x60, konsolbordes mått ca 84, 72x33 cm

Slitage, smärre fanebrotfall

Speglar

Rum 5

Spegel med konsolbord

Budhistorik (5 bud)
2760470
650
2760456
600
2755822
550
2753688
500
2753687

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.