Sekretär sengustaviansk

407289

SEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, 2-delad, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skiva i kalksten, höjd 120, 114x54 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre fanérskador, sprickor, skiva med nagg

Rum 20

Sekretär sengustaviansk

Budhistorik (16 bud)
2760081
7 400
2760078
7 200
2757087
7 000
2760077
7 000
2757087
6 800

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.