Skåp i björkfanér funkis

407279

SKÅP, dubbelsidigt, björkfanér, 1930/40-tal, knoppar i plast, höjd ca 71, 125x33 cm

Fanérskador, ett skåp med trasigt lås, trögöppnade dörrar, ena kortsidan är tänkt att stå mot en vägg

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Skåp i björkfanér funkis

Budhistorik (5 bud)
2756160
1 300
2755114
2755113
2752127
2748777

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.