Steven Clarke "Seacloud"

407275

STEVEN CLARKE (född 1953), "Seacloud", signerad S. Clark, 14/360, litografi, ca 67x43 cm, oramad

Steven Clarke

Budhistorik (5 bud)
2761184
500
2757836
450
2761183
2757836
2750281

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.