Grind i svart smide

407257

GRIND, 2 delar, 1900-talets första hälft, svartmålat smide, höjd 90, bredd 150 cm

Skador, färgbortfall

Diverse

Rum 5

Grind i svart smide

Budhistorik (11 bud)
2757766
2758566
750
2757766
700
2757805
650
2757766
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.