Eldskärm mässing

407244

ELDSKÄRM, 1900-talets början, mässing, segelfartygs motiv, höjd 69x48 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Rum 7

Eldskärm mässing

Budhistorik (6 bud)
2758102
600
2757821
550
2746920
500
2746920
2743448

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.