Vas fat Kosta

407234

VAS, FAT, glas, 1900-tal, Kosta, vasen undertill märkt 1632, vasens höjd ca 12, fatets diameter 20 cm

Smärre ytskador

Glas, Vaser, skålar, fat

Vas fat Kosta

Budhistorik

2016-09-21 kl 11:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.