Carl Brandt oljemålning

407232

CARL BRANDT (1852-1930): Kustmotiv, signerad C Brandt, olja på duk, ca 54x84 cm

Renoverad

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2758234
1 600
2758231
2756119
1 400
2756118
1 300
2756117

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.