Theodor Billing oljemålning

407226

THEODOR BILLING (1817-1892): Forslandskap med ett konstnärssällskap i förgrunden, signerad och daterad T, Billing 1846, olja på duk, ca 68x91 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Theodor Billing oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2755905
3 600
2758096
3 400
2755905
3 200
2741715
1 900
2741598

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.