Röllakanmatta Birgitta Södergren

407218

MATTA, röllakan, Birgitta Södergren, märkt B.S, 240x161 cm

Slitage, skador, fläckar

Mattor/Textilier

Budhistorik (8 bud)
2777012
1 600
2777019
1 600
2777012
2777018
1 400
2777012
450

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.