Jacob Felländer Hour One

407181

JACOB FELLÄNDER (född 1974): "Hour One", signerad, daterad och numrerad på baksidan Jacob Felländer 2012 5/50, c-print silikonmonterad på plexiglas, 50x70 cm

Smärre rispor i plexiglaset

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Kundcenter

Jacob Felländer Hour One

Budhistorik (10 bud)
2765780
12 000
2765779
11 000
2765671
10 500
2763123
10 000
2760226
8 000

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.