Stop med lock

407178

STOP MED LOCK, fajans samt tenn, mellaneuropa, 1700-tal, dekor i starkeldsfärger av häst i landskap, höjd ca 25 cm

Sprickor, skador

Diverse

Stop med lock

Budhistorik (9 bud)
2757442
700
2753780
650
2753247
600
2753779
550
2753247
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.