Peter Dahl

407166

PETER DAHL (född 1934), Figurscen, signerade Peter Dahl, färglitografi, 287/290, ca 41x58 cm

Tavelvagn 32

Peter Dahl

Budhistorik (9 bud)
2757950
700
2748030
650
2756864
600
2748030
550
2751541
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.