Lisa Larson hus

407110

LISA LARSON, hus, stengods, signerad Lisa L, daterad -90 och numrerad 61/80, höjd 20 cm

Keramik/Porslin

Lisa Larson hus

Budhistorik (17 bud)
2766954
2767752
2766954
950
2765318
900
2762685
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.