Anton Genberg

407067

ANTON GENBERG (1862-1939): Höstlandskap, signerad och daterad A Genberg- 97, olja på duk, ca 90x133 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Anton Genberg

Budhistorik (31 bud)
2759015
27 000
2758667
26 000
2758667
20 000
2749261
19 500
2742940
19 000

Slutpris SEK:
27 000
2 587 EUR, 3 038 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.