Olle Kåks

407024

OLLE KÅKS (1941-2004): Figurkomposition i kub, signerad och daterad Olle Kåks -68, färglitografi 21/150, 45x50 cm

Olle Kåks

Budhistorik (3 bud)

2748322
2744655
2743188

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.