Jacques Villon färglitografi

407017

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): "Art A´Aujourd´hui", signerad Jaques Villon, 70/300, färglitografi, ca 47x32 cm

Fack 12

Jacques Villon färglitografi

Budhistorik (7 bud)
2758167
1 800
2751434
1 700
2750301
1 600
2746935
2745022

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.