Göran Folcker akvarell

407013

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Vaxholm", signerad FOLCKER, akvarell, 30x22,5 cm

Rum 9

Göran Folcker akvarell

Budhistorik

2016-09-21 kl 11:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.