Soffgrupp rokokostil

406983

SOFFGRUPP, 3 dlr, bestående av: soffa, fåtöljer, 2 st., rokoko / Louis XVI-stil, betsad bok med skurna detaljer, klädsel i plysch, 1900-talets första hälft, soffans längd ca 193, fåtöljernas bredd ca 87,5 cm, sitthöjd ca 40 cm

Slitage på plysch

Rum 11

Soffgrupp rokokostil

Budhistorik (26 bud)
2754351
3 200
2754403
2754351
2 800
2754402
2 600
2754351
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.