Carl Fredrik Reuterswärd akvarell

406952

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Komposition, signerad CFR, tusch och akvarell på papper, bladstorlek ca 25x32 cm

Mycket god kondition

Konst, Teckningar

Fack 11

Budhistorik (2 bud)

2762984
500
2762162
450

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.