Akke Hugh Malmeström oljemålning

406934

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968), "Rimfrost", signerad och daterad A.H. MALMESTRÖM -42 olja på pannå, ca 40x50 cm

Fack 10

Budhistorik (4 bud)

2753926
550
2744920
500
2744920
2743529

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.