Mössbord 1700-tal

406900

SKÄNK/ MÖSSBORD, 1700-tal, bemålat, låda samt öppningsbart lock, höjd ca 83, 90X65 cm

Lås saknas, senare beslag, renoverat, skador

Möbler, Allmoge

Rum 13

Mössbord 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

2754405
2752154
2752137
750
2741225

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.