Vas Italien

406883

VAS, 1900-talets andra hälft, signerad Marlo Cecci, flerfärgat glas, höjd ca 29 cm

Glas, Konstglas

Vas Italien

Budhistorik (30 bud)
2755747
4 200
2754264
2752864
3 800
2754064
3 600
2752864
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.