Kyrkbössa koppar

406873

KYRKBÖSSA, 1800-tal, koppar, hänkel i mässing/koppar, märkt L. B, höjd 13, diameter 14 cm

Lagningar

Diverse

Kyrkbössa koppar

Budhistorik (6 bud)
2749050
500
2756239
500
2749050
450
2748243
2742167

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.