Sophie Louise Wachtmeister oljemålning

406855

SOPHIE LOUISE WACHTMEISTER (1886-1974): Hamnmotiv, monogramsignerad SLW, olja på duk, ca 45x30 cm

.

smärre färgbortfall

Budhistorik (5 bud)
2754248
450
2753995
2754247
2753995
2738899

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.