Jonas Bohlin karmstolar "Point"

406771

JONAS BOHLIN, karmstolar, "Point", Jonas Bohlin Design AB, formgiven 1985, stål/grönt läder, etikettmärkta Källemo AB, sitthöjd 47, höjd 78 cm

Bruksslitage, ryggar med skador

Möbler, Design

Rum 6

Jonas Bohlin karmstolar

Budhistorik (22 bud)
2753655
6 200
2754138
6 000
2753655
5 800
2754131
5 600
2753655
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.