Serveringsvagn

406763

SERVERINGSVAGN, gulmetall och skivor i jakarandamönstrat plastkaminat, hjul,1900-talets andra hälft, höjd inkl. handtag ca 76 , 47x77 cm

Brukslitage.

Serveringsvagn

Budhistorik (12 bud)
2754124
2753803
750
2752203
700
2747493
650
2745322
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.