Anita Nilsson Billgren blandteknik

406753

ANITA NILSSON-BILLGREN (född 1942): Komposition, signerad och daterad Anita Nilsson Billgren 2003, blandteknik på papper, bladmått 104x75 cm

Fack 33

Budhistorik (16 bud)
2754173
3 400
2754169
3 200
2754162
2754159
2 800
2754147
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.