Birger Ehnwall oljemålning

406748

BIRGER EHNWALL (1909-1996), "Det våras vid Ultunaviken", signerad Ehnwall -87, olja på duk, mått ca 55 x 82 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Birger Ehnwall oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2756040
500
2741391
2739128

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.