Skrin 1700-tal

406744

SKRIN, 1700-tal, svärtat trä med bemålad bronserad dekor, på kulfötter, höjd ca 26, 55x46 cm, nyckel finns

Senare bemålad, slitage, lås kärvar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta i samband med utlämning

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Rum 7

Skrin 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
2755474
900
2755732
850
2755474
2755731
750
2755474
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.