Carsten Rudolfsen oljemålning

406740

CARSTEN RUDOLFSEN (Danmark, född 1957): Komposition, signerad Carsten Rudolfsen, olja på duk, ca 70x40 cm

Fack 51

Carsten Rudolfsen oljemålning

Budhistorik (43 bud)
2755311
6 800
2755299
6 600
2755289
6 400
2755283
6 200
2755262
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.