Edward Jarvis oljemålning

406738

EDWARD JARVIS (född 1964): "Juvel", signerad a tergo Edward Jarvis, olja på duk, ca 33x28 cm

Fack 8

Edward Jarvis oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2753693
2748262
2738913

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.