Takarmatur ananas

406731

TAKARMATUR, 1950/60-tal, i form av ananas, förgylld, sex armar, elektrifierad, höjd ca 60, diameter ca 60 cm

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takarmatur ananas

Budhistorik (23 bud)
2754404
5 600
2754398
5 400
2754396
5 200
2754383
5 000
2754394
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.