Wilfredo Lam färglitografi

406718

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Figurkomposition, signerad, EA, 1976, färglitografi, bladmått ca 62x48 cm

Fack 45

Wilfredo Lam färglitografi

Budhistorik (35 bud)
2756214
5 800
2756205
5 600
2756199
5 400
2756183
5 200
2756190
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.