Cajsa Holmstrand serigrafi

406688

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Pythagoras, signerad och numrerad Cajsa Holmstrand 2010, 228/320, serigrafi, bladstorlek 53x38 cm, oramad

Rum 9

Cajsa Holmstrand serigrafi

Budhistorik (1 bud)

2756781
2016-09-20 23:09:57

2016-09-21 kl 16:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.