Staffan Hallström litografi

406687

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bergtagen kvinna, signerad Staffan Hallström, P.T, litografi, 38x28 cm, oramad

Rum 9

Staffan Hallström litografi

Budhistorik (4 bud)

2756154
500
2746811
2746808
2744637

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.