Oljemålning

406673

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad H J-n, 1899, olja på duk, 22x32 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 44

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2754235
2753234
2739037

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.