Dekorelement

406656

DEKORELEMENT, skuret trä, troligen 1800-tal, polykromt bemålat, motiv av ryttare och fabeldjur, höjd ca 18, längd 82 cm

Smärre skador

Diverse

Rum 13

Dekorelement

Budhistorik (6 bud)
2756055
650
2746722
600
2756054
550
2746722
2754216

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.