Soffa 1950-tal

406646

SOFFA, Svensk design, 1950-60-tal, svängd form, klädd i blått tyg, höjd ca 70, längd ca 180 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Rum 21

Soffa 1950-tal

Budhistorik (9 bud)
2764785
2764784
2 800
2764783
2 600
2763299
2 400
2763298

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.