Bokskåp nyrenässans

406639

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 2-delat, fanérat i valnöt, skuren dekor, höjd ca 258, 107x47 cm, nycklar finns att avhämta vid utlämningen

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 1

Bokskåp nyrenässans

Budhistorik (6 bud)
2755278
1 600
2755269
1 400
2754343
1 300
2754332
2744282

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.