Karmstol 1800-tal

406616

KARMSTOL, 1800-tal, troligen England, mahogny, fotavslut med rullbara glaskulor, sitthäjd ca 46 cm

Smärre slitage

Rum 5

Karmstol 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
2754230
1 300
2752704
2752704
2752703
750
2751893
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.