Karl Lökke

406602

KARL LÖKKE (1870-1943): "Gaarden Björge", signerad och daterad, Karl Lökke 1922, olja på duk, 44x67 cm

Fack 19

Karl Lökke

Budhistorik (1 bud)

2739162
2016-09-13 08:18:26

2016-09-20 kl 12:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.